Agencja Pracy działa

na terenie całego kraju

+48 578 304 504

24/7 Czynny całą dobę

pn - pt: 9:00 - 17:30

Godzinach od 9 do 17

Zadzwoń do nas +48 578 304 504

Pracownik dla pracodawcy

Co stanowi najważniejszy kapitał każdej firmy?

idealny pracownik dla pracodawcy
Różne modele współpracy – Ty decydujesz

Jeśli szukasz pracownika, to dobrze trafiłeś, bo nasza firma znajdzie go dla Ciebie. To Ty decydujesz, kogo wybierzesz spośród setki kandydatów na stanowisko pracy.

U nas znajdziesz najlepszym pracowników na rynku. Nasza firma oferuje Ci szeroki wybór, a mianowicie: leasing pracowniczy czy wykup pracowniczy.

Leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy, inaczej tak zwany pracownik do wynajęcia jest fajną formą współpracy dla pracodawców, którzy poszukują pracowników sezonowych tymczasowych. Jest to idealny wybór dla pracodawców, którzy szukają oszczędności w firmie. Polega on na wynajmowaniu pracownika zatrudnionego na czas nieokreślony przez innego pracodawcę na dany okres czasu. Wystarczy, że pracownik uzyska zgodę w firmie, w której jest obecnie zatrudniony na wypożyczenie „siebie” dla innej firmy. Takie porozumienie musi zawierać rodzaj wykonywanej pracy, określenie czasu pracy oraz ewentualne wynagrodzenie pracownika.

Co daje ci współpraca z naszą firmą?

Wykup pracowniczy

Wykup pracowniczy, który polega na formalnym przekazaniu pracownika z całym jego doświadczeniem poprzez jego wykupienie. Dla firm jest to najlepszy sposób na wypróbowanie pracownika, zanim go zatrudni w swojej firmie. Dla firmy jest to ogromna korzyść, gdyż niweluje koszty, które są związane ze zwykłym procesem rekrutacji, a co za tym idzie stratą czasu i niezadowolenia z pracownika.

Poprzez takie działanie, nasza firma pomogła już bardzo dużej liczbie osób z Ukrainy znaleźć pracę na stałe w naszym kraju.