Koperty bąbelkowe przyjazne biznesowi

Koperty bąbelkowe przyjazne biznesowi

Prasówki

W biznesie – tak małym, średnim, jak i dużym, liczy się każdy detal. Niedociągnięcia mogą urosnąć do rangi dużego faux pas, podczas gdy niewielkie sukcesy obejdą się bez echa. W dobie wszechobecnych mediów społecznościowych i dostępu do poczty elektronicznej, tradycyjny sposób wysyłki czy kontaktu nie jest już tak popularny. To jednak właśnie ten detal, który może pomóc wyróżnić się na rynku, a swoją rolę będą tu odgrywać koperty bąbelkowe.

Nie tylko poprzez e-mail

Naprawdę całą masę rzeczy można zrealizować, załatwić i dowiedzieć się, dzięki poczcie elektronicznej. Dla firm to duże udogodnienie, możliwość szybkiego i niezwykle sprawnego kontaktu. Tą drogą wyślemy zapytanie o ofertę, istotne informacje dotyczące współpracy, katalog z produktami czy wizję projektu online, który ma zostać przekształcony w ten drukowany. Są jednak takie produkty czy elementy, które muszą ostatecznie trafić wprost do rąk klienta, jako „żywy” towar.

Ten sam katalog produktowy realnie będzie prezentował się inaczej, aniżeli w przestrzeni wirtualnej. Jednak firma pragnie, by do rąk klienta dotarł bez żadnych uszkodzeń. Tego samego chce przecież odbiorca. I tu właśnie swoją rolę zaczynają spełniać koperty bąbelkowe, bo dzięki nim można przesyłać wiele artykułów firmowych, bezpiecznie, bez ryzyka uszkodzenia.

Jak „działa” koperta bąbelkowa?

Koperta bąbelkowa to wciąż zwyczajna koperta, której wnętrze zostaje pokryte folią bąbelkową. Tą samą, w jaką pakujemy delikatne przedmioty na czas przesyłki, czy też próbując zabezpieczyć zawartość danego opakowania przed przemieszczaniem się w trakcie transportu. Pęcherzyki, które pokrywają całą folię, są wypełnione powietrzem. Folia sama w sobie jest przy tym wytrzymała i trwała. Takie połączenie daje gwarancję, że trudno będzie ją uszkodzić w trakcie transportu.

Koperty bąbelkowe zachowują do tego swoją lekkość, czyli stają się ekonomicznym rozwiązaniem dla firm. Same w sobie są droższe od najzwyklejszych, papierowych, jednak sumaryczny koszt przesyłki jest niższy niż wtedy, gdy wybieramy pudełko kartonowe lub tubę. Do tych ostatnich propozycji trzeba doliczyć sporo większą masę. Uwzględniać należy kolejno zabezpieczenie zawartości wewnątrz opakowania. Koszty cały czas rosną. Koperta bąbelkowa wyklucza takie przeszkody, dlatego trudno się dziwić, że jest chętnie wybierana przed przedsiębiorców.

Co można wysłać w kopercie bąbelkowej?

Do odbiorców trafiają nie tylko katalogi produktowe, ale i próbki materiałów, zdjęcia, płyty CD, pendriv’y z dokumentami, a nawet same dokumenty w tradycyjnej formie papierowej. Wysyłka w zwykłej kopercie, która tak naprawdę nie chroni, bo składa się na nią jedynie papier, może kończyć się zawilgoceniem, porwaniem lub innymi uszkodzeniami. Poza tym łatwo dojrzeć przez nią zawartość.

W kopertach bąbelkowych nawet delikatne i małe elementy bądź te, które nie powinny być narażone na działanie czynników zewnętrznych, podczas transportu są odpowiednio chronione. Niestraszne im warunki atmosferyczne, a wzrok osób postronnych raczej nie dojrzy, co znalazło się wewnątrz. Co więcej, koperty wyłożone folią bąbelkową dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je z powodzeniem dopasować do wielkości pakowanego przedmiotu.

Skuteczna reklama

Skoro mamy do czynienia z kopertą o wyższej wytrzymałości, to jest to również idealny sposób, by odbiorcy pokazać się od dobrej strony… wizualnej. Firmowe logo, motto, przyświecająca idea wyrażona w ciekawy sposób graficzny. Ile biznesów i branż, tak naprawdę tyle może być pomysłów! Gdy taka koperta trafi w ręce klienta, nie uraczy rozmytą grafiką czy jakimkolwiek uszkodzeniem, na pewno zostanie pozytywnie odebrana.

Bądźmy również szczerzy wobec siebie, bo nawet będąc przedsiębiorcami, wielokrotnie sami stajemy w roli klienta. Czy jakikolwiek zamówiony artykuł, który dostarczany jest w uszkodzonym opakowaniu – np. zwykłej kopercie, wzbudza zaufanie do firmy? Zapewne nie, a wystarczy postawić na kopertę bąbelkową.

Bezpieczna przesyłka, w dużo niższych kosztach niż stawiając na innego rodzaju opakowania. Ochrona przed wzrokiem osób postronnych, niewielka masa i duża dostępność różnorodnych rozmiarów. To uniwersalny sposób na pakowanie i wysyłkę, a jednocześnie pozostawiający miejsce na to, by szerzej reklamować swoją firmę, siebie, markę i interesować daną branżą. Jeśli coś ma nam pomóc pomóc w prowadzeniu szeroko pojętego biznesu, to ta niepozorna koperta bąbelkowa, nadaje się do tego wprost doskonale!

Więcej informacji o kopertach bąbelkowych można znaleźć na stronie https://e-hurtownia-opakowan.pl/

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments