O czym warto pamiętać, wynajmując toalety przenośne?

O czym warto pamiętać, wynajmując toalety przenośne?

Aktualności

Aktualnie toalety przenośne stosowane są w różnych miejscach. Jeśli także musisz wynająć taki sprzęt, sprawdź, na co zwrócić wtedy uwagę!

Nowoczesne toalety przenośne możemy zobaczyć na placach budów, podczas różnego rodzaju eventów plenerowych czy też na terenach rekreacyjnych. Ich wynajmem oraz sprzedażą zajmuje się wiele firm, które mogą zaoferować swoim klientom kompleksową obsługę.

Gdy potrzebne są toalety przenośne, zobacz, jak wybrać najlepszy sprzęt tego rodzaju wraz z dodatkowymi usługami!

Rodzaje toalet przenośnych

Firmy dostarczające toalety przenośne są w stanie zaoferować klientom szeroką gamę tego rodzaju sprzętów. Można wówczas dopasować je indywidualnie do miejsca zastosowania i do potrzeb użytkowników.

  • Toalety standardowe – podstawa wersja toalety przenośnej wyposażona w sedes, pisuar oraz w podajnik papieru toaletowego.
  • Toalety z umywalką – poza sedesem i pisuarem w środku znajdują się umywalka, która może być zasilana wodą ze zbiornika albo z sieci wodociągowej.
  • Toalety VIP – posiadają większe gabaryty i dodatkowe udogodnienia – umywalka, dozownik mydła i dozownik ręczników papierowych, lusterko na ścianie, podajniki podkładek higienicznych, oświetlenie ledowe.
  • Toalety dla niepełnosprawnych – pod względem swoich wymiarów i wykończenia są specjalnie dopasowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiadają niskoprofilowe podłogi i specjalne uchwyty.
  • Toalety dla rodziców z dziećmi – posiadają niżej osadzone sedesy, a także przestrzeń umożliwiającą przewinięcie dziecka.

Wobec tego rodzaje toalet przenośnych można dostosować wówczas specjalnie do konkretnych potrzeb. Przykładowo, na place budów wybiera się toalety standardowe, a na eventy plenerowe poza toaletami standardowymi także inne ich typy.

Toaleta przenośna – zakup czy wynajem?

Firmy dostarczające toalety przenośne są w stanie zapewnić swoim klientom dwa warianty współpracy – to zakup wyposażenia tego rodzaju albo też jego wynajem.

Aktualnie największym zainteresowaniem cieszy się wynajem, który jest także korzystnym rozwiązaniem pod kątem cenowym. Wynajem można zamówić zarówno krótkoterminowo, jak i długoterminowo, również ze specjalistycznym serwisem. W przypadku wynajmu długoterminowego większej liczby toalet przenośnych można uzyskać dodatkowe rabaty.

Zakup toalety przenośnej najczęściej wybierany jest w miejsca, gdzie sprzęt ten ma być ustawiony na stałe, na przykład na działki, tereny rekreacyjne, na których nie ma dostępu do zwykłych toalet.

Wynajem toalety przenośnej wraz z serwisem

Firmy oferujące wynajem toalet przenośnych proponują swoim klientom również usługi polegając na kompleksowym serwisie toalet.

Serwis ten obejmuje regularną obsługą toalet, która obejmuje wszystkie niezbędne czynności, by toalety były higienicznie czyste. W ramach serwisu toalet dostępne są poniższe usługi:

  • Wywóz nieczystości ze zbiornika toalety przenośnej.
  • Zalanie zbiornika specjalnym płynem dezynfekcyjnym.
  • Mycie i dezynfekcja kabiny toalety.
  • Uzupełnienie zapasów papieru toaletowego oraz innych mediów, na przykład mydła w płynie, ręczników papierowych, podkładek.
  • Napawa drobnych usterek, na przykład niedomykających się drzwi, oświetlenia.

Ceny związane z usługami wynajmu toalet przenośnych wraz z serwisem są wyższe niż sam wynajem, ale w tym przypadku klient otrzymuje kompleksową i profesjonalną obsługę, aby toalety cały czas były przygotowane do użytkowania.

Aktualne oferty wynajmu toalet przenośnych wraz z cennikami można znaleźć obecnie on-line.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Clipper która oferuje sprzeda i wynajem toalet przenośnych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments