Oferta wirtualnych biur

Oferta wirtualnych biur

Aktualności

W ostatnich latach nastąpił zauważalny wzrost popularności firm oferujących pełną obsługę biurową dla innych przedsiębiorstw. Jednoosobowe działalności gospodarcze, start-upy i freelancerzy chętnie korzystają z ich usług, przyczyniają się do ulepszenia ich oferty i zapewniają im rozwój.

Wirtualne biuro jest atrakcyjną opcją wyboru obok tradycyjnych stacjonarnych lokali oraz współdzielenia adresu firmy z prywatnym miejscem zamieszkania jej właściciela. Międzynarodowe korporacje i lokalne firmy tną koszty, ograniczając wydatki we wszystkich możliwych obszarach, dlatego często całkowicie albo częściowo przenoszą działalność do Internetu. Konsumenci są już dobrze zaznajomieni z korzystaniem z usług on-line, dlatego dla wszystkich staje się to opłacalne.

Firmy oferujące obsługę biura określają zakres swoich pakietów, umożliwiając klientom wybór dokładnie tych czynności, których potrzebują. Zazwyczaj w skład najtańszego z nich wchodzi wynajem firmowego adresu oraz prawo do użycia go podczas rejestracji w urzędach, umieszczenia na drukach firmowych, stemplach, wizytówkach i materiałach reklamowych. Bardziej rozbudowane opcje obejmują odbiór korespondencji przychodzącej, zarówno tradycyjnej, jak i elektronicznej. W tym przypadku możliwa jest wysyłka listów do najemcy na przykład raz w miesiącu, prowadzenie dziennika korespondencji, czy cotygodniowe przekazywanie skanów. Dostępna jest telefoniczna obsługa klienta, wiążąca się z posiadaniem własnego numeru telefonu. Polska firma oferująca swoje towary i usługi za granicą może podać na swojej stronie internetowej numer telefonu, właściwy dla danego kraju, ułatwiając kontakt osobom zainteresowanym ofertą.

Firmy w swoich pakietach przewidziany mają dostęp do sali konferencyjnej w liczbie godzin określonej w umowie. Należy pamiętać o konieczności wcześniejszej rezerwacji. Asystentki wirtualnego biura mogą prowadzić kalendarz spotkań dla firmy, umawiać klientów na spotkania i je potwierdzać.

Usługi dla wymagających

W zakres najbardziej rozbudowanych, a jednocześnie najdroższych pakietów wirtualnych biur wchodzą wszystkie powyższe usługi, firmy jednak chcą zwiększać swoją konkurencyjność i często mają w swojej ofercie coś specjalnego. Zachęcająca może być oferta umieszczenia opisu firmy – klienta na stronie internetowej e-biura oraz w mediach społecznościowych. Klienci szukający interesujących ich usług w Internecie, mogą trafić na informację o profilu działalności najemcy biura i chcieć skorzystać z jego oferty.

Personel wirtualnego biura, w razie potrzeby, może się zająć rezerwacją hoteli i restauracji, wyszukiwaniem lotów, wykonywaniem zamówień. Wykupując najbogatsze pakiety klienci mogą skorzystać ze wsparcia informatyka, księgowej, prawnika czy grafika. Największą zaletą obsługi obejmującej na przykład przygotowanie umów, prowadzenie księgowości, nadzór nad systemem informatycznym i projektowanie materiałów graficznych jest jej kompleksowość. Zapracowani przedsiębiorcy doceniają ofertę wirtualnych biur, oszczędzając swoje pieniądze i czas.

Więcej informacji
Informacje dodatkowe dostępne są na stronie https://wirtualne-biura.com – katalogu firm oferujących usługę wirtualnego adresu.
0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments