Polska drukarnia książek na zamówienie Make On Demand

Polska drukarnia książek na zamówienie Make On Demand

Aktualności Artykuł Miesiąca Poradnik Klienta

Firma Amazon zapewnia czytelnikom na całym świecie nowe książki o znakomitej jakości. Proponuje również współpracę redakcyjną, projektowanie okładek, wsparcie marketingowe, szybką i wydajną produkcję oraz dostęp do światowego rynku czytelników. Praca dla Amazon obejmuje stanowiska, które zarządzają programem i marketingiem, aż po programowanie. Poprawia to proces publikowania we wnętrzu centrum logistycznego.

Drukarnia we Wrocławiu należąca do Amazon

We Wrocławiu na Bielanach Wrocławskich znajduje się niezwykła placówka, która należy do firmy Amazon. Wrocław jest kolejnym miastem, gdzie powstało nowoczesne centrum logistyczne. Znajduje się tu drukarnia książek na życzenie. Czy chcesz dowiedzieć się, na czym polega ta praca? Jeśli jesteś klientem sklepu i chcesz kupić książkę przez Internet na stronie Amazon, jednak nie ma jej aktualnie na magazynie – zostanie wydrukowany dla Ciebie ten jeden egzemplarz! Książka jest nie do odróżnienia w porównaniu z tymi zwykłymi, jakie znasz. Cały proces druku trwa zaledwie ponad minutę. Książkę najpierw drukuje się na drukarce czarno białej lub kolorowej, a w następnej kolejności zostaje wydrukowana jej okładka, którą się laminuje. Drukowane są jedynie okładki miękkie.

Następnym krokiem będzie już tylko przycięcie książki w specjalnych, zautomatyzowanych gilotynach. Czas od przyjętego zamówienia do jego zrealizowania to zaledwie półtorej minuty. Po zakończeniu całej pracy wykwalifikowany pracownik sprawdza jakość: czy nie ma uszkodzeń książki, czy laminacja dobrze się trzyma, czy nie ma smug oraz czy użyto wystarczającej ilości kleju. Po udanej kontroli książki trafiają na wózek, a z wózka na regał. Stamtąd sprawę przejmuje już pracownik centrum logistycznego, który pakuje zamówienie i szykuje do wysyłki.

Make On Demand – jako pracownik drukarni rozwiniesz skrzydła

Drukarnia znajdująca się we Wrocławiu podbiła rynek książki na świecie zmieniając zasady gry dla wydawców, a także ułatwiła życie czytelnikom w sposób, który wcześniej był nieosiągalny. Pracownik Make On Demand zaczyna pracę w momencie, kiedy czytelnik kupi książkę w Amazon. Aby książka została wydrukowana jako druk na żądanie, musi być dostępna za pomocą usługi Kindle Direct Publishing. Każdy może dodać tam swoją książkę i wydrukować w pojedynczym egzemplarzu w dowolnym momencie. Jeśli prawa autorskie do wybranej książki wygasły, a firma Amazon je posiada, możemy ją bez problemu zamówić z Make On Demand.

Praca dla Amazon to szereg korzyści i imponujących zalet. Od atrakcyjnego wynagrodzenia 20zł/h brutto, poprzez obiady za 1zł aż po liczne dodatki poza płacowe. Pracując dla Amazon możemy zyskać doświadczenie i możliwość pracy w nowoczesnym centrum logistycznym Amazon we Wrocławiu. To ogromna szansa na rozwój i spotkanie z nowoczesnymi technologiami. Obecnie Adecco prowadzi liczne rekrutacje do pracy dla Amazon, sprawdź najnowsze warunki i wolne miejsca pracy. Znajdź odpowiednie miejsce dla siebie i dołącz do rekrutacji już dziś. Cały proces jest niezwykle uproszony co ułatwia zatrudnienie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments