Skup mieszkań w Krakowie

Skup mieszkań w Krakowie

Aktualności Małopolskie Regionalnie

Kraków od dawien dawna jest jednym z najatrakcyjniejszych miast w Polsce. Ściągają tam tłumnie turyści, ale także studenci i nowi pracownicy. Kraków od dawna stanowi mekkę dla uniwersytetów i różnego rodzaju firm. Co niektórym jednak, miasto może się znudzić i zapragną oni przenieść się na spokojnie i zielone przedmieścia, bądź otaczające miasto wsie. Wówczas pojawia się pytanie co zrobić z mieszkaniem, o ile oczywiście jest ono własnościowe. Z pomocą przychodzi wówczas skup mieszkań w Krakowie Który warto wybrać?.

SonarHome- skup mieszkań Kraków

SonarHome to jeden z najbardziej zaufanych skupów mieszkań w Krakowie, który od lat z powodzeniem składa swoim klientom najkorzystniejsze oferty. Przede wszystkim działa on na bazie najnowocześniejszych technologii, co oznacza minimum formalności i minimum czasu, który musimy poświęcić. Całość jest oparta o bardzo prosty, wręcz intuicyjny interfejs, przyjazny dla użytkownika. Jak to działa?. Wystarczy wejść na stronę: https://sonarhome.pl/skup-mieszkan/krakow. To w oparciu o dostępne tam formularze, możemy zgłosić swoje mieszkanie do wyceny. Następnie całość obejmuje pięć prostych kroków. Sprzedaż mieszkania wygląda więc następująco:

  • wypełnienie formularza on-line- na stronie, która już została wspomniana. Odpowiadamy w nim na kilka pytań dotyczących mieszkania, jak np.: metraż, ulica przy której się znajduje, standard w jakim jest wykończone, a także czy posiada jakieś dodatkowe udogodnienia. Nie musimy się martwić o remont, który chcielibyśmy szybko przeprowadzić, a także o wysprzątanie mieszkania na błysk.
  • wstępna oferta i spotkanie- to drugi krok, na drodze do sprzedaży swojego mieszkania w skupie. Od wypełnienia formularza, pracownicy SonarHome mają 48 godzin na przygotowanie wstępnej oferty. Zostaje ona przesłana do właścicieli i jeśli zostanie zaakceptowana, zostaje umówiona wizyta w mieszkaniu. Po spotkaniu i wstępnej inspekcji, zostaje przygotowana ostateczna, właściwa oferta kupna.
  • formalności- ten krok absolutnie nie leży po stronie sprzedającego. Po zaakceptowaniu ostatecznej oferty, to firma zajmuje się organizacją i dopilnowaniem wszelkich formalności. Zostaje także ustalona data finalnej sprzedaży.
  • sfinalizowanie- ostatnim krokiem jest finalizacja sprzedaży. Jeśli obi strony sukcesywnie doszły do porozumienia, a wszelkie formalności się zgadzają, transakcja jest możliwa do sfinalizowania. Oczywiście odbywa się to u notariusza. Następnie firma w ciągu kilku dni dokonuje płatności na konto sprzedającego.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy SonarHome?

Skorzystanie z tego typu pomocy, to przede wszystkim oszczędność czasu i nerwów. Nie mamy w obowiązku przeprowadzenia generalnego remontu, czy chociażby wysprzątania mieszkania na błysk. Dodatkowo nie musimy stresować się powtarzającymi się telefonami od klientów, czy umawianiem interesantów na wizyty. Całością zajmują się pracownicy SonarHome. Kolejną istotną kwestią jest to, że mamy gwarancje stałej, rynkowej wyceny mieszkania. Oferty przygotowywane są w oparciu, o rynek mieszkaniowy w Krakowie. Nie musimy się także obawiać o przelew. Pieniądze bowiem powinniśmy otrzymać następnego dnia, zaraz po dopełnieniu wszelkich formalności u notariusza. Finalnie, największą zaletą jest maksymalne skrócenie czasu sprzedaży. Całość, łącznie z wizytą, wypełnieniem formularza i wizytą u notariusza, aż do przelania pieniędzy na konto klienta, zwykle finalizowana jest w siedem dni. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy obie strony będą mogły bez problemu dojść do porozumienia, a także czy z łatwością da się ustalić odpowiadający obu stronom termin u notariusza. Czas zależy również od tego, czy klient udostępni, szybko i sprawnie wszelkie niezbędne dokumenty do wglądu. Dodatkowo, czas jest skracany przez to, że firma odpowiedzialność za wszelkie formalności i dostarczenie niezbędnej dokumentacji bierze w całości na siebie. Nie da się więc ukryć, że to jeden z najefektywniejszych i najszybszych, a jednocześnie najbezpieczniejszych sposobów, na sprzedaż mieszkania w Krakowie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments