Weekend we dwoje w hotelu dla dorosłych

Weekend we dwoje w hotelu dla dorosłych

Firma

W codziennej gonitwie nie raz brakuje momentu na to, by się zatrzymać i cieszyć swoją obecnością. A nic tak nie zacieśnia więzi, jak wspólnie spędzony czas. Dla scementowania swojego związku co jakiś czas trzeba zaplanować weekend we dwoje. Z dala od miejskiego zgiełku, telefonu i komputera.

Jeśli nie będziemy dbali o to, by były momenty bliskości, których nikt nie zakłóca, relacje mogą się pogarszać i oziębiać. Przepracowanie, zmęczenie, ekspozycja na ciągły stres, nie wpływają korzystnie na wszystkie relacje z ludźmi. Jesteśmy rozdrażnieni i nerwowi, a to zawsze rzutuje na kontakty. Szczególnie dotkliwe jest to dla związku. Można temu zapobiec jeśli co jakiś czas spędzimy weekend we dwoje. Dotyczy to również małżeństw mających już dzieci, a może zwłaszcza ich?

Gdzie zorganizować weekend we dwoje?

Wiele tak naprawdę zależy od tego, jakie są nasze oczekiwania i zainteresowania. Na pewno nie powinniśmy robić nic na siłę, bo „to jest modne”. Przede wszystkim musimy skupić się na tym, co sprawia radość nam i drugiej połówce. Dla jednych idealnym odpoczynkiem będzie wspólna wyprawa w góry. Dla innych całodzienny pobyt na plaży, a jeszcze inni postawią na relaks w SPA. Nieważne, co wybierzemy, mamy być razem i cieszyć się swoją obecnością.

Cisza, spokój, odpoczynek – co zapewni hotel dla dorosłych?

Niezależnie od tego, jaką formę odpoczynku preferujemy, po całym dniu z chęcią każdy wróci do spokojnego i eleganckiego hotelu. Na co dzień zmagamy z mnóstwem bodźców i hałasem, które negatywnie wpływają na układ nerwowy. Dlatego też lepiej wybrać miejsce, w którym nie będzie dzieci. Właśnie to zagwarantują hotele dla dorosłych. W przeciwieństwie do hoteli nastawionych na pobyt rodzin z dziećmi jest w nich mnóstwo atrakcji dla osób pełnoletnich. Kasyno, SPA, czy kluby nocne to tylko przykłady tego, z czym możemy się spotkać. Najważniejsze jest to, że po korytarzach i w restauracji nie biegają głośne lub płaczące dzieci. Docenimy to, kiedy faktycznie szukamy ciszy i spokoju. Tak samo jeśli mamy własne dzieci. Skoro jedziemy we dwoje, zostawiając własne pociechy pod opieką babci, czy cioci, to dlaczego mamy słuchać płaczu innych maluchów?

Hotele dla dorosłych w Polsce

Na świecie hoteli dla dorosłych jest sporo, a ich liczba jest coraz większa. U nas też są coraz bardziej lubiane, toteż tego typu obiekty możemy spotkać również na mapie Polski. Jest ich na razie niewiele, bo w dalszym ciągu większość hoteli przygotowuje ofertę i atrakcje dla rodzin z dziećmi, ale możemy je znaleźć. Przykładem jest hotel Quadrille. Mało tego, że wszyscy goście są dorośli, to jest to również hotel tematyczny. Korytarze i każde wnętrze, a nawet restauracja hotelowa nawiązują do „Alicji w krainie czarów”. Decydując się na weekend we dwoje w takim miejscu, możemy odpłynąć w magiczny świat z dzieciństwa. Do tego zrelaksujemy się podczas zabiegów w SPA i zjemy wyśmienitą romantyczną kolację w restauracji „Biały Królik”. Ten czas będzie wyjątkowy i na długo zapadnie w pamięci.

Artykuł został przygotowany przy współpracy z Quadrille
0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JAmka
JAmka
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Można się w spokoju poruchać.